تو زندگی گاهی وقتا یه چیزایی میشنوی یا میبینی که قبول کردنشون یه خورده سخته.

مثلا شما در مورد( UFO(Unidentified Flying Objects مربوط به اجرام پرنده ناشناخته) چیزی شنیدین؟ یا حداقل میدونید چه سازمان یا سازمان هایی در دنیا در این زمینه فعالیت میکنن؟ خطوط ناسکا چطور Nazca lines؟ بشقاب پرنده ( flying-saucer ) چی؟

 امروز تو کلاس در مورد همین چیزا بحث کردیم و در نهایت استادمون یه چیز خیلی عجیب گفت. گفت که حدود چهل و خوردی سال پیش وقتی بیست و اندی سالش بوده در کرج تو باغ برادرش حدود 5 صبح یه بشقاب پرنده دیده که به اندازه یه اتوبوس بوده. میگفت یک شئ نورانی بصورت هذلولی بالا اومد و تو یه چشم بهم زدن غیب شد.وقتی اینو واسه برادرش تعریف کرد، برادرش گفت که احتمالا دم دمای صبح خواب دیده. ولی جالب اینجاست که اثر سوختگی ناشی از حرارت اگزوز روی زمین بود(سه نقطه سوخته روی زمین) ولی دلیل محکمی برای اثبات این قضیه نبود و از اون به بعد این موضوع و به کسی نگفت تا اینکه امروز بحثش پیش اومد.

خب حتمابرای شما هم سوال شده که آیا اصل این قضیه صحت داره؟؟؟؟؟

چرا یه آدم نزدیک به 70 سال باید چنین ادعایی بکنه؟؟؟؟؟

به عبارت عامیانه ایشون خالی بستن؟؟؟؟

برای جواب دادن به این سوالات نباید زیاد عجله کرد. ببینید اطرافمون امواج رادیوویی زیادی هست ولی ما اونا رو نمیبینیم. پس چون نمیبینیم نمیتونیم انکارش کنیم. درسته؟

از طرفی در کشورهای پیشرفته مثل ایالات متحده سازمان هایی مسوول بررسی این پدیده ها هستن که مسلما مطالعه در این زمینه هزینه های زیادی رو دستشون میذاره. اگه این پدیده ها صرفا رویای بشر باشن و اصلا وجود خارجی نداشته باشن، پس چرا اونا دارن روی این قضیه-از سال 1961 تا الان- اینقدر سرمایه گذاری میکنن؟؟؟؟ از طرفی ما معتقدیم که قرآن کامل ترین کتاب موجود؛ به صراحت اعلان کرده که انسان اشرف همه مخلوقات است. با این وجود میشه ادعا کرد که این پدیده ها کار غیر انس نیست. آیا بشر به تکنولوژی ساخت این صفینه ها دست پیدا کرده؟؟؟؟؟؟؟

حال بیاییم یه نگاهی به نظریه تونل زمان آلبرت انشتین بندازیم. 

 "

اول اینکه تونل زمان چیست؟تونل زمان در واقع همان کرمچاله ی یک سیاهچاله است.

حال کرمچاله چیست؟هنگامی که یک وجود(از جسم گرفته تا موجودیت)وارد سیاهچاله می شود به عقیده ی برخی تبدیل به اشعه ی ایکس میشود.اما عده ای دیگر عقیده دارند چیزی که وارد سیاهچاله شد،در زیر جهان(ناشناخته)از تونلی به نام کرمچاله با سرعتی معادل چندین میلیون سال نوری در ده ثانیه عبور میکند و دهانه ای دیگر به نام سفیدچاله خارج میشود.تفاوت سیاهچاله و سفیدچاله این است که سیاهچاله مواد را با سرعتی باور نکردنی به طرف خود می کشد ولی سفیدچاله نیروی دافعه دارد.

هنگامی که آن وجود از سفید چاله خارج شد در واقع وارد قسمتی از جهان شده است که بر اثر بیگ بنگ در فاصله ی دورتری از نقطه ی انبساط دارد.بدین معنا که هرچقدر که از مرکز بیگ بنگ دورتر شویم در واقع به گذشته نزدیک تر شده ایم.1

"

با این اوصاف اگه صد، دویست یا هزار سال دیگه بشر موفق بشه از تونل زمان عبور کنه و به دنیای امروز ما برسه چی؟؟؟؟؟

منظورم اینه که اگه بشقاب پرنده ای که الان دارن روش بحث میکنن ساخت انسان آینده باشه و برای تحقیق در گذشته از تونل زمان رد شده باشه......منطقیه؟؟؟؟؟؟

در پایان تمام این جمع بندی فقط و فقط نظر شخصیه منه ممکنه 100% اشتباه باشه. اگه در این زمینه اطلاعاتی دارین لطفا به اشتراک بذارین.

ممنون

-------------------------------

1. انجمن علمی تحقیقاتی کیهان